Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, więcej informacji w polityce prywatności 

Co wyróżnia Profit Capital Sp. z o.o.

Jesteśmy niezależnymi doradcami. Przygotowujemy i dostosowujemy ofertę do Twoich potrzeb.

 

Sposób w jaki działamy

Nie przedstawiamy oferty na pierwszym spotkaniu. Nie sprzedajemy również produktów finansowych czy ubezpieczeniowych, lecz… 

…rozmawiamy o Tobie , o planowaniu finansowym, o Twoich celach, oczekiwaniach i potrzebach!

Kluczem do rozmowy jest analiza finansowa, która pozwala na szczegółową ocenę Twojej obecnej sytuacji oraz daje odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zabezpieczenia Twojej przyszłości. Bez przeprowadzenia tej analizy nie jesteśmy w stanie przygotować oferty odpowiadającej Twoim oczekiwaniom. 

Ustalamy też wspólnie, jakim Jesteś inwestorem oraz co jest dla Ciebie szczególnie ważne. 

Na podstawie przeprowadzonego z Tobą wywiadu, całościowo analizujemy w biurze Twoją sytuację, uwzględniając Twoje oczekiwania i możliwości. 

Dopiero wtedy przygotowujemy pisemny Projekt Rozwiązań, który jest potwierdzeniem jakości naszej pracy. Uwzględnia on wszystkie aktualnie najlepsze produkty finansowo- ubezpieczeniowe na rynku. Rozwiązania w nim zawarte powodują, że docenisz wymierne korzyści i wartość naszego doradztwa. 

Po akceptacji rozwiązań i podjęciu decyzji o wdrożeniu Planu Finansowego obejmujemy Cię opieką serwisową. Na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku finansowo- ubezpieczeniowym i dobieramy instrumenty finansowe tak, aby w określonym czasie osiągnąć wyznaczone cele. W sytuacjach losowych pomagamy Tobie oraz Twojej Rodzinie w uzyskaniu odszkodowań, oferując Ci bezpłatną poradę i opiekę prawną

Czy taki sposób obsługi zapewni Ci


- Pracownik banku? 
- Pracownik biura maklerskiego? 
- Agent ubezpieczeniowy reprezentujący towarzystwo ubezpieczeniowe? 

Razem budujemy Twoje bezpieczeństwo finansowe !